Inżynier/Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Wolbrom
Data: 2013-11-26, 12:36:23

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wolbrom, woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
* prowadzenie badań i analiz z zakresu kontroli jakości wybranych grup produktów

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe lub 5 rok studiów (wskazane: Zarządzanie Jakością, Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Metali Zarządzanie i Inżynieria Produkcji).
* Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
* Wskazana wiedza z zakresu plastyczne przeróbki metali, w tym zwłaszcza procesów spawania.
* Wskazana orientacja w zagadnieniach jakościowych - ISO/TS 16949, FMEA, PPAP, APQP, VDA, SPC

Oferujemy:
* umowa o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* możłiść rowoju zawodowego
* zdobycie cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: (skorzystaj z formularza) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Wyślij Odpowiedź