Tester Oprogramowania - Kraków, Apriso

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Kraków
Data: 2014-01-02, 11:49:41

Firma Apriso jest światowym  liderem w adaptacyjnym zarządzaniu produkcją, której rozwiązania wspierają procesy produkcyjne u ponad 200 klientów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowskiego oddziału Apriso, poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: KRAKÓW

Dołączając do zespołu Quality Assurance, będziesz miał(a) możliwość spełnienia swoich aspiracji zawodowych w twórczym, przyjaznym i profesjonalnym środowisku, gdzie pracownicy dobrze się czują, rozwijają swoje umiejętności i kompetencje oraz w pełni realizują swój potencjał zawodowy.

Nowoczesne technologie, dobrze zorganizowane i zgrane zespoły pracujące w oparciu o zwinne techniki, międzynarodowa atmosfera, wzajemna pomoc, światowej klasy produkty oraz globalni klienci są nieodłącznymi atrybutami pracy w Apriso.

Obowiązki:

- Wykonywanie testów, wykrywanie oraz dokumentowanie usterek oprogramowania

- Przygotowywanie środowisk testowych

- Planowanie i szacowanie ilości/specyfiki testów we współpracy z analitykami biznesowymi, programistami i dokumentalistami

- Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych na podstawie otrzymanej specyfikacji wymagań

- Przygotowywanie raportów wyników z wykonanych testów

- Retesty dostarczonych poprawek

- Udział w przeglądach specyfikacji wymagań i designu

Wymagania:

- Znajomość SQL oraz baz danych Oracle/MS SQL

- Podstawowa znajomość XML

- Znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania oraz narzędzi wspomagających testowanie

- Doświadczenie w testowaniu i tworzeniu oprogramowania będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu

- Umiejętność pracy w zespole przy użyciu technik agile

- Chęć ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji

- Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Bogaty pakiet socjalny

- Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Jeśli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt,

dostarczać rozwiązania dla globalnych firm - ta oferta jest dla Ciebie – dołącz do nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim adres: job-(skorzystaj z formularza)

(w temacie e-maila proszę o umieszczenie nazwy stanowiska „Tester Oprogramowania”)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Wyślij Odpowiedź