Opiekunka dla Seniora w Templin

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: małopolskie
Data: 2016-11-28, 11:03:59

Nasz podopieczny:

Poszukujemy opiekunki dla pana Huberta , który mieszka w Templin. Pan Hubert (73 lata, 55 kg, 180 cm, PFS II) jest po wylewie (2009), lewostronnie sparaliżowany. Porusza się wózku inwalidzkim (potrzebny transfer), nie ma problemów z komunikacją.

Obowiązki:

  • Czynności opiekuńcze tj.  opieka/ ciągły nadzór nad podopiecznym, konieczny transfer.

  • Podopieczny potrzebuje pomocy przy higienie i pielęgnacji ciała.

  • Dodatkowo czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: pranie, gotowanie, sprzątanie

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z osobami starszymi

znajomości języka niemieckiego (organizujemy darmowe kursy językowe od podstaw)

Gotowość do pracy w okresie świątecznym

Zaangażowanie i empatia

Brak nałogów

  • Oferujemy:

  • Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

  • Zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

  • Stała opieka konsultantów podczas zlecenia

  • Wynagrodzenie miesięczne: 1300 euro netto + bonus świąteczny

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o telefon albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści nr ref 8789

Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział w Krakowie: ul. Wielopole 18B, piętro II www.opiekunka.gowork.pl
Wyślij Odpowiedź