Tani hosting, dobry hosting, najtańsze domeny internetowe

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: małopolskie
Data: 2015-09-08, 07:36:50

Firma WORDKOM oferuje usługi w zakresie: usług hostingu, rejestracji oraz utrzymania domeny. 

Hosting jest to rodzaj usługi polegającej na udostępnianiu osobom prywatnym lub firmom powierzchni na swoją stronę internetową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dołączyliśmy do oferty profesjonalny Hosting świadczony na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas nowoczesne systemy hostingowe pozwalają nam stworzyć dla Państwa konkurencyjną i niepowtarzalną ofertę. Jesteśmy niezwykle elastyczni, dlatego poza typowymi pakietami hostingowymi oferujemy także indywidualne dostosowane do potrzeb Klientów. Wśród szeregu dostępnych w mojej ofercie serwerów możesz wybrać pakiet STANDARD 3 GB za jedyne 30zł netto/rok. Jeżeli Państwa wymagania są wyższe oferujemy pakiet PREMIUM gdzie pojemność 60GB otrzymasz za jedyne 144zł netto/rok. Ponadto dla naszych klientów oferujemy darmowy kreator stron internetowych, gotowe skrypty do sklepów, blogów, forum.Nasze biuro obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji całą dobe. Z przyjemnością pomożemy Państwu rozwiązać problemy, poinstruujemy jak przenieść stronę lub za ciebie przeniesiemy na nasze serwery twoją bazę danych. Gwarantujemy 14 dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu przekonasz się, że nasze serwery są niezawodne i dostosowane dla ciebie.

Oferujemy również usługi w zakresie rejestracji i utrzymania twojej domeny. Twój sukces w Internecie zaczyna się od domeny, która stanowi podstawę budowania wizerunku w Internecie. Dzięki niej, możesz zaprezentować swoją ofertę, pozyskać nowych Klientów oraz prowadzić działalność on-line. U nas odnowisz swoją domenę .pl za jedyne 50zł/rok. Transfer domeny jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy

www.wordkom.pl

www.wordkom.pl tel 503 118 152
Wyślij Odpowiedź