Tani hosting, najtańsze domeny internetowe

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Chełmek
Data: 2016-01-03, 00:23:23

WORDKOM zajmuje się sprzedażą hostingu, rejestracją i utrzymaniem domen w sieci. Hosting jest to rodzaj usługi polegającej na udostępnianiu osobom prywatnym lub firmom powierzchni na swoją stronę internetową.

Nasi doświadczeni i profesjonalni programiści dbają o to by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Konta hostingnowe oferowane są przez nasna najwyższym poziomie. Stosowane przez nas nowoczesne systemy hostingowe pozwalają nam stworzyć dla Państwa konkurencyjną i niepowtarzalną ofertę. Staramy się by nasza oferta była elastyczna, dopasowana do wszelkich wymagań i każdej kieszeni, dlatego poza typowymi pakietami hostingowymi oferujemy także indywidualne dostosowane do potrzeb Klientów. Wśród szeregu dostępnych w naszej ofercie serwerów proponujemy najtańszy na rynku pakiet STANDARD 3 GB za jedyne 30zł netto/rok. Jeżeli Państwa wymagania sprzętowe są wyższe proponujemy pakiet PREMIUM gdzie pojemność 60GB otrzymasz za jedyne 144zł netto/rok. Dodatkowo zupełnie za darmo dla naszych klientów oferujemy kreator stron internetowych, gotowe skrypty do sklepów, blogów, forum. Nasze biuro obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością pomożemy Państwu rozwiązać problemy, poinstruujemy jak przenieść stronę na nasze serwery bazę danych, jak dokonać transferu domeny itp. Gwarantujemy 14 dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu przekonasz się, że nasze serwery są niezawodne i dostosowane dla ciebie, a nasza oferta jest bezkonkurencyjna.

Zapraszamy

www.wordkom.pl

BOK 503 118 152
Wyślij Odpowiedź