Montaż ANTEN DVB-T NC PLUS Polsat Instalacja Regulacja Naprawa

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Niepołomice
Data: 2017-09-02, 11:00:04

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji antenowych. Wprowadziliśmy do oferty montaż anten telewizyjnych, serwis jak i rozbudowę istniejących już instalacji pod kątem Cyfrowej Telewizji Naziemnej.

* Zajmujemy się montażem, modernizacją oraz serwisem instalacji antenowych: TV naziemnej cyfrowej dvb-t oraz satelitarnej SD i HD.
* Wykonujemy nowoczesne instalacje oparte na multiswitchu dla domów jednorodzinnych, hoteli, pensjonatów, domów wypoczynkowych, szkół, szpitali itp. Wykonujemy instalacje montażu anten wielokonwerterowe np. ASTRA, HOTBIRD, ASTRA2, SIRIUS, THOR etc.
* Konfigurujemy, programujemy, naprawiamy oraz aktualizujemy oprogramowania tunerów satelitarnych.
*Montujemy telewizory LCD oraz plazma na ścianie.
*Oferujemy też możliwość podziału sygnału z 1 karty abonenckiej (Cyfra+) na wiele stanowisk TV (multiroom). Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych instalacji telewizyjnych, poczynając od indywidualnych montaży anten satelitarnych, aż po instalacje zbiorcze wielogniazdkowe oparte na multiswitchach.
Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu pomiarowego precyzyjnie ustawiamy anteny satelitarne, co jest bardzo ważne w przypadku poprawnego odbioru programów HD.
 

Wyślij Odpowiedź