STERYLIZACJA NARZĘDZI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTARCZANIA NARZĘDZI

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Kraków
Data: 2018-02-01, 14:01:58

Wykonujemy sterylizację narzędzi dla gabinetów medycyny estetycznej, lekarskich, kosmetycznychi, stomatologicznych i innych.

W ramach naszej usługi wykonujemy kompletny proces dezynfekcji i sterylizacji. Narzędzia są myte oraz suszone, dezynfekowane, pakowane w rękawy papierowo-foliowe i sterylizowane. Proces sterylizacji narzędzi przebiega pod kontrolą z uwzględnieniem testów i pełnej dokumentacji.

Oferujemy dwie możliwości współpracy:

-sterylizację doraźną – bez zobowiązań, bez umów, bez abonamentu w kwocie 5,50 zł/szt.

-umowę na sterylizację – sterylizację w ramach umowy respektowanej przez SANEPID, umowa podpisywana na 12 mcy, bardzo atrakcyjna cena – nawet 0,92 zł netto za szt! Pakiety rozpoczynają się od 50 szt/mies za 109,99 zł netto.

 

Wysterylizowany materiał jest gotowy do przekazania po min. 24 h po godz. 16.00 w następny dzień od dnia dostarczenia. Gwarantujemy terminowość. Wysterylizowane narzędzia wraz z testami potwierdzającymi odbycie się procesu sterylizacji są przekazywane do klienta. Możliwość dostarczania narzędzi do klienta na terenie Krakowa bez dodatkowych opłat. Współpracujemy także z firmami z innych miast – wysyłka narzędzi kurierem.

 

Punkt Sterylizacji Steril M

Tel.792770025

www.fb.com/steril.m

(skorzystaj z formularza)

 

 

zdjęciezdięciezdjęcie
Wyślij Odpowiedź